Kedim Kayboldu

07emn

Kedim mayıs 2 aylık dişi bir yavru bugün sabah 07/06/2016 saat 05:00 ila 09:00 saatleri arasında kayboldu kayseride yaşıyorum gören duyan olursa bana ulaşmanızı rica ediyorum. Üzerinde pembe tasması vardı

10 CEVAP

07emn

Kedimi buldum çok teşekkür ederiim

Alparslan88

Bu arada çok şeker umarım bulunur ...

patkam

Yazık ya çokta tatlı bir kedi umarım tez zamanda bulunur

Poppy

İnşaallah bulunur ♡

07emn

Çok teşekkür ederim ama hala Bi iz yok

Alparslan88

Kayseri de bere talas civarı nın??

Alparslan88

Neresi olacaktı ... Tasma da ismi varmıydı ?

07emn

Talaş değil fevziçakmak civarında kayboldu

Badems

Hayseve mail atın "acil kayıp kedi" başlığında. Daha çok kişiye ulaşır. iletişim bilgilerinizi, kaybolduğu yeri ve fotoğrafını da ekleyin maile. [email protected] - umarım bir önce bulunur, bu arada nasıl kayboldu ?

tunagurdal

Facebooktan diğer sayfalara rica ederseniz daha etkin olur.