Sahiplenmek İstedigim Arkadasi Ayni Sehirden Olmadigimiz İcin Vermiyorsunuz Sartmi Ayni Sehirden Olm

alikocevo

Ayni sehirden olmadigimiz icin sahiplenmek isdedigimiz arkadasi vermiyorlar sartmidir ayni sehirde yasamak pekala baska sehirde olabilur

1 CEVAP

tunagurdal

Bende sahiplendirme yaparken aynı şehir ibaresini zorunlu koşuyorum. Çünkü ne kadar titiz davransakta bazen kötü sahiplendirmeler gerçekleşebiliyor. sahiplendirmeyi yapan kişi periyodik olarak kontrol etmek isteyecektir. Şehir dışı olmasıda buna engel teşkil eder. Çok sağlam referansları yoksa bende şehir dışına yuvalandırma yapmıyorum.