Doğum Yapan Anne Kedinin En Erken Çiftleşmesi

DilekEcem

Annemiz Karbeyaz 2ay 10 gün önce doğum yaptı. Evdeki ilk doğumundan olan Gofret(erkek) kedimiz anneyi taciz ediyor. Odalarını ayırdım. Bu ne kadar sürecek. İlla kısırlaştırmamı yapmalıyım erkeği anneyi yavrularıyla ne kadar odada ayrı tutabilirim

2 CEVAP

Badems

Zaten neden kısırlaştırmıyorsunuz ki ? Mantıklı bir sebebi yok kısırlaştırmamanın yeterince de yavru edinmişsiniz. Öncelikle erkek kediyi, ardından dişi kedilerinizi kısırlaştırın bir an önce.