48 Günlük Safkan Golden Yavruma Hangi Aşıları Yaptirmaliyim Detaylı Bilgi Verirseniz Sevinirim ?

48 günlük safkan golden yavruma hangi aşıları hangi dönemlerde yaptirmaliyim ve Ücretleri nedir ? Şimdiden teşekkür ederim.

7 CEVAP

Alparslan88

Nerede otuuyorsunuz çünkü muhite göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor ama aşılar her yerde aynıdır iç dış parazit aşıları yıllık boğmaca kuduz aşısı gibi ...

Benim tavsiyem veterinerlere herzaman fiyat sorun :)

Evet biliyorum fatih te

Alparslan88

Fatih te çok iyi bir veteriner. Var arkadaşımın kedisini hep Oray'a götürürdük çok insaflı kliniğinin her tarafında kediler köpekler olan bir yer sabah yazarım size bilgilerini öğrenip

Alparslan88

+90 (532) 749 77 77
Hakan bey
Fatih te iyi bir veteriner kesinlikle

Çok teşekkür ederim fatihin neresinde tam olarak burası

Alparslan88

Valla arkadaşımla gitmiştik ama batan caddesininin üst kısmında Mado nun ilerisinde ama ararsanız tarif ederler :)

Peki çok teşekkürler :)