Büyük Boy Bir Kafese İhtiyacımız Var

zeynosece

Arkadaşlar merhaba. Kızımla Izmir'e tasinacagiz. Ucakla gidecegiz. Gölge'yi tasimak icin de buyuk boy bir kafese ihtiyacim var. Internette biraz arastirma yaptim fakat fiyatlar cok pahali oldugu icin ve de zaten bir kereye mahsus kullanacagimiz icin almak istemiyorum. Kafesi olan arkadaslar bize yardim edebilir mi? Izmire gittikten sonra kargo ile kafesi geri gonderecegim. Simdiden tesekkurler. Bu arada kizim 50 kilo.

4 CEVAP

Cane Corso Italiano Cinsi köpekler gerçekten büyük ve ağır hayvanlardır kafes alsanda işe yarayacağını sanmıyorum.

batuhantopcu

50 kg mı maşallah. bence siz ona da bir bilet alın yanınızda otursun :)

batuhantopcu

Çok sevindim efendim adınıza. Gölgemizi kocaman öpün lütfen benim için sevgiler :)

zeynosece

Ah keşke mümkün olsa da kızımla şööyle gerile gerile yolculuk etsek :) cevaplariniz icin tesekkur ederim bu arada, sorunu cozduk. Kafesle olmasa da, bla bla car ile izmire attık kendimizi :)