Kedimin Ne Zaman Kuduz Aşısı Olması Gerekiyor ?

erdisener

Merhaba arkadaşlar, kedim 140 günlük. ne zaman kuduz aşısı olması gerekiyor ? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

8 CEVAP

  1. ay içerisin de kuduz olması gerekiyordu.

3 olacaktı pardon

Maviiruhluu

Ilk karma sonra 2. Karma parazit ve kuduz olur benim kedim 2 aylik daha yeni basliyoruz asiya 3.5 aylikken falan olmasi gerekiyordu

Badems

140 günlük :)) Yani 3.5 aylık oluyor sanırım. 3 aylıktan sonra senelik aşılarını yaptırabilirsiniz kuduz karma lösemi. Yani bu aralar yaptırın bence.

Badems

Pardon 4.5 ay oluyormuş. Yaptırın bir an önce, ben sahiplendiğimde 4 aylıktı birer hafta arayla hepsini yaptırmıştım, ardından kısırlaştı zaten.

erdisener

karmalar bittide kuduz ile lösemi kaldı sadecee :)

BENU

4.Aydan Sonra Yaptırabılırsnız.