Kedım Ishal.hafıf Bır Atesı Vardı Hemen Indı. Sındı Atesı Yok Ama Ishal Icın Ne Yapayım

kediasktirr

kedım ıshal.hafıf bır atesı vardı hemen ındı. sındı atesı yok ama ıshal ıcın ne yapayım

4 CEVAP

veterinere götürün oradan yaş mama ve toz veriyorlar benim kedim de aynı sorunu yaşadı.

rnt

Merhaba. Çok geçmiş olsun. İshal durumu devam ediyorsa mama vermeyin ve veteriner hekime götürün. Parazit ya da bakteriyel bir durum söz konusu olabilir.

BENU

Kedinizin Bagırsak kurtlarıyla başı dertte olabılır veterinere götürün derim

patkam

Bencede veteniner götürün