Ben Abbas'a Pro Plan Mama Alıyorum. Ama Hills Daha İyi Diyorlar.. Sizce?

ve yazın kuzu etli alıyorum? balıklı mı almalıyım her vet başka bir şey söylüyor..

11 CEVAP

CnRSzR54

Dobermanlar için en iyi mama proplan somonlu öneriyorlar.

evet ben de öyle duydum kışın somonlu mama veriyorum sıcak tutuyor daha fazla.

hills de proplanda pek güvenilir değil açıkcası acana ve orijen tavsiye ediyorum ama siz bilirsiniz...

Badems

Kediniz kaç aylık ? Ben yavruyken Pro Plan yavru kedi maması kullanıyordum. Kısırlaştıktan sonra hep Royal Canin kısır kedi maması kullandım. Bugün mamasını değiştirdim Purina One somonlu kısır kedi maması aldım. Arada bir değiştirebilirsiniz arada bence. Hill's, Royal Canin, Pro Plan bunlar hep aynı seviyede mamalardır.

erdisener

Kedi değil Abbas güzel bir köpek :) Köpek sahipleri aydınlatsa daha iyi olacak Arkadaşımızıı

Badems

Çok pardon :)) Ama yine aynı markalar geçerli, onlar hakkında da az çok bilgim var :)

Abbas bir köpek söylemeyi unuttum o an ki dalgınlıkla.. teşekkür ederim size özellikle erdi bey size aydınlatmışssınız yeterince..

rnt

Fitmin tahılsız olduğu için et granülleri de çok iyi. İsterseniz deneyin.

teşekkür ederim..

CnRSzR54

N 11 de şuanda 200 tl 20 tl de indirirm kuponu veriyor 180 TL.
Ben aldım düşünürsen kaçırma.

teşekkür ederim yorumlar(öneriler) için :)