Klozet Eğitim

Esss

Internetten klozet eğitim seti aldım içinden ot gibi bişey çıktı küçük bir posette koku gidericiymiş. Fakat kedim bunu yiyor normal mi?

6 CEVAP

tubanur

Pek bilgim yok ama benim kedim olsa yemesine izin vermezdim bana normal gibi gelmedi

Badems

Kedi otu falan olabilir mi acaba kediyi oraya cekmesi icin ? Gerci hem yiyip hem diskilamasi ayni yere ne kadar normal olurdu bilemedim. Aldiginiz yere bir mail atin isterseniz, ben de bi ara bundan denemek istedim ama cesaret edemedim pek

Hevra

Bende aldım o kedi otu dur

patkam

tubanur doğru söylüyor bende hiç almadım ama ben olsamda yemesine izin vermezdim...

sbeyza

Kuma yapması daha rahatken neden zorlaştırıyorsunuz ki :) Bence nerede rahatsa orada işgörsün.

Sevgiler.

ayakdolu

Kedi otu :) aynı seti bende aldım ama en ufak olan kedim klozete yapmak istemedi isyan etti evin kuytu köşelerine yapmaya başladı diğer iki kedimde tuvaletlerini tutmaya başladı iyice strese girdi bende dayanamadım kuma devam ettik kedilerde bende rahatladık.