Kedim Bize Saldırıyor!!

miray26

Kedim 4 yaşında dişi ve kısırlaştırıldı.Fakat bazı durumlarda ki o durumları hala çözebilmiş değilim bize parçalarcasına saldırıyor.En son bana saldırdığında 1 ay tekerlekli sandalyede gezdim ayaklarım davul gibi şişti.Şehir dışına kedi psikoloğuna bile gittik hala daha onun verdiği ilaçları kullanıyoruz 1 sene oldu kullanalı uzun süre saldırma yaşamadık fakat en son arkadaşıma düştüğü için saldırdı arkadaşım 1 haftadır eli sargıda geziyor,ondan önce ananeme saldırdı ananemde düşmüştü evin içinde..Bu tarz saldırıların ardı arkası gelmiyor artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım ilk zamanlar eve yavru kedi alıyorduk yaralı yada yolda bulduğumuz bakıma muhtaç ve sahiplendiriyorduk ama buda Venüsü çıldırtıyordu evde kedi gördü diye kardeşime saldırdı paramparça etti bacaklarını arkadaşlar artık yoruldum aynı durumu yaşayan yada çare bulan var mı merak ediyorum...

7 CEVAP

rnt

Prof. Dr. Tamer Dodurka'yı tavsiye ederim. Benim kedim için çok yardımı oldu.

miray26

ne yapabilirim ki sokağa atamam herhalde 4 yıllık kedimi insanlar gibi hayvanlarda psikolojik sorunlar yaşayabilir önemli olan çaresini bulabilmek..

BENU

Kediniz Muhtemelen Depresyonda Destek Almaznızı Önerırırm...

rnt

İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Hayvan Psikolojisi Danışma Birimi var, Tamer bey bu birimin başındaydı. Ayrılmış olsa bile burayı arayarak bilgi alabilirsiniz. En azından size varsa eğer ki ben Dodurka'nın tek psikolog olduğunu biliyorum diğerlerinin isimlerini verebilirler ya da kendileri yardımcı olabilirler.

miray26

tamer beyle iletişim halindeyiz saldırı tekrarlayınca ilaç kullanımına geri döndük onun önerisiyle fakat kendisi çorluda yaşıyor istanbulda önerebileceğiniz bir isim varmı acaba?

Alparslan88

Yalnız ne kadar sabırlıymışsınız açıkçası ben hiç bu kadar sabredemezdim:)

miray26

çok teşekkürler verdiğiniz bilgi için..