Tavşan Bakımı

Dün tavşan aldım.yikamalimiyim bide nasıl tutmaliyim nasıl mutlu ederim

1 CEVAP

tubanur

Bol bol yeşillik yedirin. Eğer yavruysa kucağa yatırmaya alıştırabilirsiniz. Kulaklarından tutulması benim hoşuma gitmiyor koltukaltlarından tutun. İdrar konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz insanın üstüne bırakıveriyorlar. :) Kafeste tutacaksanız da alanı dar olmamalı. Malzemeyi de iyi seçmelisiniz yoksa kemiriyorlar.
Evde saksı çiçeği, bitki vs varsa onları bulmasıyla birlikte yok eder.