Köpeğim Benimle Aynı Yiyeceği Tüketiyor...

GLZR

Onu mamaya alıştırmak için sizce hangi mamayla başlamalıyım.

3 CEVAP

izzy

Sizin yediğiniz yemekleri yemesin de ....marka içinde bütçeniz dogrultusunda siteden arastirabilirsiniz yakinda kopeginizin dişleri çürüyüp düşmeye baslar

Alparslan88

Biraz pahalı ama hills in mamalarını öneririm ya da daha ortalama bir mama alıp konservelerle karışık verebilirsiniz bu şekilde rahatça alışır gibime geliyor

semihcanakci

sitede hills'in tester ürünü var sanırım fiyatı 3 lira idi. onlarda 2 3 paket alıp test etmenizi öneririm. ilk pakedi muhtemelen farklı geldiği için yiyecektir, daha sonraki paketleri yiyip yemediği önemli. yavru ise gelişimi içinde gayet zengin. alıştırma konusuna gelince kesinlikle kendi yiyeceklerinizden vermeyin, mamayı her zaman önünde tutmayın, belli saatte koyun 45 dk kadar kalsın yemiyorsa alın bi kaç saat sonra tekrar koyun. sizin yiyeceklerinizi yemek için iç acıtıcı bakışlar yapacaktır fakat verdiğiniz an kuru mamaya alıştırmayı unutun diyebilirim. birde yaş mamalarla karıştırarak verebilirsiniz, 1 hafta içinde belirli miktarlarda yaş mamayı azaltıp kuru mamayı arttırarak 1 hafta sonunda sadece kuru mamaya geçiş sağlayın. emin olunki yiyecektir.