Köpeğimin Atdığı Çizikler Hemen Şişiyor

Sed72

Merhaba köpeğim 4 aylık ara sıra oynarken dişiyle çizikler atıyor arada.İşin qarib tarafı o çizikler hemen şişiyor 1 gun sonra keçiyor.Bu normal mi çiziklere şişmesi.Sanki sivri sinek ısırmış gibi oluyor. Aşağda resim atdım kızarıklık yok normal kolum ama resimde öyle düşdü.

5 CEVAP

Sed72

Fotoğraf nasıl yükleniyor?
Bitane atdım dev gibi çıktı.

tubanur

Aşıları tam mı? O kadar şişlik normal değil

Sed72

Hayır veternere apardım 1.5 ay önce 3 ayı oldukdan sonra getir dedi.3 ayı keçdi 5 gün sonra 4 aya giricek.Veterner çok uzakda olduğundan götüremedim.Bu cumartesi veya pazar.Veternere götüreceğim aşıları için.tam olarak kaç aşı yapılmalı ve her aşı için farklı günlerde mi gidicem yoksa bi seferde mi yapılıcak hepsi.
Ve bide saat şişlik 2saat sonra tamamen yok oluyor sadece çizik kaldı.Qarib olan ise dişleri çizdikden en fazla 1dk sonra şişiyor normalde bi yerde çizilse öyle olmaz.

ilanekle

Aşılar toplam 7 tane ve her aşı 15 günde 1 yapılır.

robyn11

Robin'in aşıları tam ve o çizdiğinde de böyle şişiyor.Kişinin deri hassasiyetiyle alakalı bence,endişelenecek bir durum yok gibi duruyor.