Yavru Kuşum Yem Yemiyor

dün 2 tane yeni yeme düşmüş muhabbet kuşu aldım kaç aylık bilmiyorum. birisi çok durgun yem yediğini görmedim elimle bişeyler yedirmeye çalışıyorum yemiyor dışkısı cıvık. diğer yavrunun yanına gidip ağzını açıyor sanırım aç. ne yapmalıyım acil yardım edin acaba yer değiştirdiği içinmi durgun ve yem yemiyor...

5 CEVAP

onu daha görmedim inşallah onuda görebilirim kısa zamanda

tubanur

Yeni yerini yadırgamış olabilir, sizden ürkmüş olabilir. Veterinere danıştınız mı?

hayır daha dün aldım ama 1 saat önce az bişe yediğini görüm ümarım yerini yadırgamıştır

tubanur

Daha çok yeniler. Düzelir bence 1-2 güne kadar :)

tubanur

Su içiyor mu peki?