Kedim Bana Cok Soguk Davraniyor

Tatilden dondum doneli eskisi gibi kucagima yatmiyor kedini oksatmiyor napabilirim yardim eder misiniz

7 CEVAP

ebrarnur22

tatilde oldugunuz için biraz uzun kaldınız o yüzden kediniz sizden bir kaç gün uzak duracaktır ama zaman verirseniz kedinize kediniz sizi zaman la tanıyacak veya hatırlayacaktır ve ısınacaktır

Badems

Eski haline döner merak etmeyin, kendince onu bıraktığınız için kızgınlığını öyle gösteriyor. Her zamankinden biraz fazla ilgilenin eski haline dönene kadar, en azından süreyi azaltır

osmankedim

kedin san küsmüş olbailir biryere gidip onu evde tek bırakma onla sık konuş ona en sevdiği şeyleri ver kalbini benc böyle çal

batuhantopcu

Bütün mahlukatlar kendi ifadeleriyle sevgisini veya kızgınlıklarını belli etmeye çalışırlar. Sizin yokluğunuzda biraz travmalar yaşamış olabilir. Üzülmeyin inşallah yakın zamanda yine eski haline dönecektir.

Tesekkur ederim umarim en yakin zamanda doner

polo

oyun oynayıp yiyip içiyorsa sorun yok çünkü havalar ısındıkça serin yerlerde yatıp fazla kurcalanmak istemiyorlar.... çünkü çok sıcak ve vıcık vıcık durumdayız.....

Oyun oynuyor yemesinde falanda sikinti yok cok tesekkur ederim ya gercekten