Istahsizlik

pinarcaya

Kedim 1 haftadir dogru duzgun mama yemiyor. 1 gunde yedigi mamayi 2 gunde bitiremiyor. Mamadan dolayi mi diye dusunup baska mama denedim sonuc degismedi. Odul mamalarini cok seviyor. Onlari yiyor. Ama bayilarak yedigi yas mamayi bile bitirmiyor. Veterineri kizginliktan dolayi istahsiz olabilir dedi. Ne yapmaliyim mama yemesi icin? Hasta falan olacak diye korkuyorum.

4 CEVAP

batuhantopcu

Tehlikeli bir durum olduğunu düşünmüyorum. Veterinerinizin kontrolünde olması güzel

Badems

Kızgınlıktaysa eğer doğru olabilir ama havalar sıcak olduğu için iştahı kesilmiştir belki. Bizimki de çok yemiyor çünkü. Gece yiyip yemediğini kontrol edin isterseniz.

Badems

Geceleri yiyorsa problem yok, rica ederim :)

pinarcaya

Geceleri eskisi gibi olmasa da, yiyor, sesini duyuyorum. Aslinda dediginiz gibi havalardan olabilir. Tesekkur ederim.