Dişi Kuşum Yumurtlayacak Mı?

hacerfehmi

İyi günler. İki hafta önce erkek kuşuma dişi kuş aldım. İyi anlaşıyor ve birbirlerine yem kusuyorlar. Dişi kuş son günlerde yuvalığa giriyor. Erkek kuşumda ondan çok yuvalıkta kalıyor. Sizce nedeni nedir? Ve dişi kuşumda yumurta var mıdır?

6 CEVAP

Tarcinn

Büyük ihtimalle birkaç güne yumurtlar (kesin olmamakla beraber) bizim yuvalık açıktı, kafesin köşesinde lif koyuyorduk ve dişi kuş hazır olduğunda yuvalığı hazırlıyordu.

tubanur

Kesin değil ama yumurta olabilir yüksek ihtimalle. Çok şirinler :)

Badems

Yüksek ihtimalle yumurtlayacaktır :)

senakose

büyük ihtimalle

hacerfehmi

Teşekkür ederim

serifecamli

bana hamile gibi geldi yüzü içine çökük çünkü inşallah sağlıklı güzel yavrularınız olur