Lutfen Cok Acil Yardim

Kedimin tirnagini keserken birden patisini cekince derinden kestim cok az da olsa yani parmagimi dokundurdugumda azicik kan lekesi oluyor veterineri aradim ama ulasamadim napabilirim lutfen yardim edin tirnak konusunda hic iyi seyler okumadim cunku

5 CEVAP

batuhantopcu

Kanaması devam ediyor mu?

Maviiruhluu

Keşke kendiniz yapmasaydınız bence sabah erkenden veterinere gostermelisiniz ben birsey olmasindan korktugum icin veterinere kestirmistim umarim ciddi bir sorunu olmaz

batuhantopcu

Normalde ben de kendim kesiyorum kedimin tırnarlarını. O boğum başladığı yerin 1cm kadar dışından keserseniz kanama ihtimali olmaz.

rnt

Batticon sürün lütfen. Kanama durdurucu spreyler var madem veterinere ulaşamıyorsunuz nöbetçi eczaneden temin edebilirsiniz. Kanama devam ederse mutlaka veterinere götürün. Hayati tehlikesi vardır.

Kanama durdu cok sukur veterinere ulasip resmini attim cok derin degil olmadigi icin sorun teskil etmiyormus sukurler olsun yardimlariniz icin sagolun