Kedinin Kuduzmu Degilmi Nasılş Anlayabilirim

ebrarnur22

kedim kuduzsa ne yapmalıyım

7 CEVAP

kubraykin

hahah :D aşılarını eksik etmeyin hiç bir şey olmaz ebrarnur22

Badems

Kediniz kuduz mu ? Eğer öyleyse bildiğim kadarıyla hiçbir şey yapamazsınız. 1 hafta içinde felç geçirerek ölüyorlar diye biliyorum.

ebrarnur22

hepinize çok tşk ediyorum

batuhantopcu

aşılama çok önemli. Allah korusun inşallah kediniz kuduz değildir. Çok geçmiş olsun.

ebrarnur22

tşk ederim ama dahqa kedi almadım önlem iiçin
sordum

polo

evde yaşayan bir kedinin aşılarını zamanında yaptırırsanız kuduz olma ihtimali sıfır bazen kuduz gibi hırlayıp saga sola saldırsa bile bunun onun oyun şekli oldugunu anlayacaksanız....

rnt

Beden ısısı çok yüksek olur. Ayrıca suya hassasiyeti artar. Karanlık yerlerden çıkmaz... Zaten kedi sahiplenecekseniz hemen veteriner kontrolu yaptırırsanız orada sizi yönlendireceklerdir. Kuduz aşısı ya da anti serumu yaptırmanız gereklidir.