Bahçede Martı Yavrusu Var Annesi Yanına Yaklaştırmıyor

Sedakar

2 gündür burda ve o kadar birbirlerine bağırıyorlar ki uyuyamıyorum. Yavru bağırınca 2-3 tane daha geliyor
Annesi çatıda duruyo ve sürekli tepemizde uçuyo bu kuş ne yapacaz?

8 CEVAP

Alparslan88

Martılar biraz tehlikeli hayvanlardır yemek vermeye çalışırmısınız belki biraz yumuşar
Açıkçası bahçemizde kargalar ve martılar bolca bulunduğundan aşırı seslerine alıştık ama dediğim gibi yemek vermeye çalışmakta fayda var

Badems

O zaman yaralı galiba, bu yüzden yanaştırmıyordur diğerleri. Yani ya cesaret timsali biri bir şekilde alıp veterinere götürücek ya da orada kalacaklar sanırım.

Badems

Yavru yaralı mı ?

Sedakar

Bakmaya çalıştık ama annesi kafamıza doğru uçuyor ve yavru çok bağrıyor bilmiyoruz

Sedakar

Teşekkürler yemeğini verdik yedi ve şuan kanatlarını açıp uçmaya çalışıyor ama kartonun üstünden geri kayıyor yani bu durda elimizden bişey gelmez herhalde

![Kalın Yazı

](http:// "Resim açıklamasını girin")**

Alparslan88

Sayın tezel haklı üstüne bir bez atarak yakalabilirsiniz diye düşünüyorum yakaladıktan sonra pek yüzünüze doğru tutmayın bir karton kutuyu hava alacak kadar delerek Oray'a koyabilirsiniz... Ben 2 karga yı bu şekilde veterinere ancak götürebildim

Sedakar

Teşekkürler deneyeceğim

rnt

Bulunduğunuz ilçeye ait veteriner müdürlüğünü arayın. Gelip alıyorlar. Eğer yaralanma gibi bir durum varsa tedavi ediyorlar. Ama takibini mutlaka yapın. Tedavisi tamamlandıktan sonra aynı yere bırakmaları için.