Mama Sorunu

dodocan44

Merhaba arkadaşlar benim yavru 15 günlük köpeğim var mecbur annesinden kesmek zorunda kaldık ve kendi elimle biberonla devam sütüyle besliyorum.Sorum şu olucak bazı zamanlar sütü çok içiyor bazı zamanlar çok az içiyor bunun nedeni ne olabilir

3 CEVAP

Alynacpn

daha 15 günlük diyorsunuz çok küçük ve köpeğin cinsinden de kaynaklanıyor olabilir. Genel de sütlerini sık sık içerler. ve midesi daha çok küçük az içmesi endişelenilcek bir durum değil bence gene de bir veterinere gösterebilirsiniz

dodocan44

Veterineri aradım 40 günlük olmadan müdahale edemem diyor.Sık sık içiyor ama bazen az içiyor arkadaş dedi midesi ufak olduğundan doludur fazla içemez

Alynacpn

bende onu diyorum midesi çok ufak daha, şöyle düşünün; 1-2 aylık bir bebek ne kadar fazla süt içebilir? yani içmesine zorlamayın baktınız az içiyor 1 saat arayla tekrar verin küçüklük zamanlarında proteini ve vitamini vs ne kadar çok alırsa o kadar iyi