Köpeğim 2 Aylık Ve Aşıları Başlanmadı Tedavi Gördüğü İçin,Ne Zaman Gezmeye Başlayabilir?

Emineniz

Köpeğim çin aslanı ve kanlı ishal ve kan paraziti tedavisi gördüğü için aşıları başlanmadı bir hafta sonra aşıları başladığında ben sokağa çıkarıp gezdirebilir miyim bi mahsuru olur mu?

4 CEVAP

Badems

Bence tedavisi sonlanana kadar dışarı çıkartmayın. Aşılarına başladığınızda çıakrtmanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum, geçmiş olsun.

rnt

Merhaba. Aşıları bitmeden sokağa çıkmamalı. Bağışıklık sistemi zayıf olacağı için aşıları tam bitene kadar dışarıya çıkartmayın lütfen. Zaten hangi veterinere sorsanız size aynısını söyleyecektir.

izzy

Aşılar bitene kadar sokağa çıkmayın

Bizde aynı durumdan muzdaribiz kesinlikle çıkarmayın.