Kedim Surekli Balkona Cikiyor Ve Oda Pencelerine Atlayip İceri Giriyor

Balkonla pencere capraz durumda ve surekli ziplayarak geciyor dusmesinden korkuyorum sirke dokun gibi sacma seyleri bile yaptim ama malesef hala ordan oraya atlayip duruyor penceleri falan kapatirsam yavrum sicaktan olur sineklik olayinida denedim bi sekilde oda yirtilmis

5 CEVAP

Badems

Tel sineklik taktırmanız gerekiyor bunun için. Pimapencilere söyleyin kedi olduğunu onlar ona göre yapıyor. Ya da kendiniz yapabilirsiniz en kötü ihtimalle. Marangozdan pencere içinizin ölçülerinde tahta çerçeve kestirin. Kafes telleri var ucuza satılan ve hiçbir şekilde parçalanmayan. Onları da çerçeveye sabitlerseniz istediğiniz zaman takıp çıkartabileceğiniz bir sinekliğiniz olmuş olur.

hangi konuda yardıma ihtiyacım olsa siz hep yardımcı oluyorsunuz teşekkürler mstezel

Cok sagolun hemen yapmam lazim cunku dusup biyerini kirmasindan incitmesinden korkuyorum

Badems

Sonunda aklı başında, kedi bakmanın bilince olan biri bana sineklik demiş, nasıl yardımcı olmam :)

Alparslan88

Ha ha :). Sayın tezel haklı bu korkularınızı giderecektir