Felçli Kedi

Cezmile

Arkadaşlar yaklaşık iki hafta önce bulduğum felçli bir kedi var veteriner de 1 hafta gibi bir sure kaldi ama iyleşme söz konusu bile olmadi bende bakımını ustlendim ama pek bir bilgim yok daha önce felçli kedi bakan arkadaslarimiz bana yardimci olabilir mi

2 CEVAP

Dila2003

büyük geçmiş olsun.felçli kedilerin sıcak su banyosu ve masajla aylar sonra yürüyebildiğini okudum.neden sizin kedinizde sağlığına kavuşan kedilerden olmasın?

Dila2003

felçli bir cana bakmak gerçekten zor.sahiplerinin zorluklarından bahsetti.yürümediği için davranış bozukluğu gösterebiliyorlarmış agresifleşmek gibi.bebek bezi kullanıldığı için masraflı bir durum.belki yıllarca kullanacak.mutlaka evde birinin olup bezini sürekli değiştirmesi gerekiyor.evdeki herkes çalışıyorsa tüm gün bakteri oluşuyor ve dahası kedi kendini pis bulduğu için daha çok strese giriyor.kısacası adeta bir bebek gibi yıllarca bakmanız gerekebilir