Kedim Hamile Ama Hiçbirşey Yemiyor Yaş Mama Kuru Mama Et Vs Herşeyi Denedim

Ysmnmhhrm

Lütfen bana yardımcı olur musunuz

4 CEVAP

Gnnr

Benim de kedim şuan hamile. İştahı pek yok. Evde iki kedim var. İkisi de bu aralar iştahsız sıcaklardan olduğunu düşünüyorum. Kedimin bu ikinci hamileliği ilk hamileliği kış ayına denk gelmişti. Birinci ayı normal zamanlarda yediği miktarda yedi. İkinci ay neredeyse iki katı yemeye başladı. Endişelenmeyin enerjiye ihtiyacı olduğunu farkına vardıklarında fazlasıyla yiyorlar.

Gnnr

Küçük bir tavsiye tavuk haşlayıp suyunu vermeyi deneyebilirsiniz

Ysmnmhhrm

Çok teşekkür ederim bir nebze iyi geldi sanki ne biliyim işte korkuyorum ona bişi olmasın hiçbir hayvana bişi olmasın tavuk suyunu da birazdan denicem inşallah yer. Bende nefes alırım

Gnnr

Çok iyi anlıyorum sizi ilk hamileliğinde ben de çık tedirgindim. Kaç gün oldu acaba gebeliği