Kedi Almak İçin Annemi İkna Ettim Ama Babamın Hayır Diyeceğini Bildiğim İçin Sormaktan Korkuyorum

yaseminkurt

Kendimi bildim bileli küçüklükten beri kedilere aşığım.Hep eve kedi istemiştim ama konuyu öyle eni konu konuşmadık hiç.Şu son zamanlarda isteğim iyice arttı bir, dost istiyorum.Annemle baya konuştum ikna oldu.Ama babam stresli ve agresif bir adam hayvanları da hiç sevmez.Tamam beni çok sever ama ben istiyorum diye kedi falan alacağını hiç sanmıyorum.Siz nasıl ikna ettiniz,benim yapabileceğim birşey var mı?