Kedimi Sevemiyorum

aze

2 aylık kedim kendini sevdirmiyor ısırma huyu yok ama tiz bir sesle miyavlıyor dokununca veya kucağına alınca ne yapmalıyım kendi kendine gelmesini beklemek beni üzüyor eve geleli 1 hafta oldu

5 CEVAP

biraz zaman geçmesini bekle daha 1 hafta olmuş eve uyum sağlaması kokunu tanır zamanla

Badems

Miyavlaması sevmenize engel değil ki. Kaçmaya çalışma veya sinirlenme gibi bir durum yoksa herhangi bir sorun da yok :) Her yavru öyle tiz miyavlar merak etmeyin siz bolca sevin

Panelcadisi

Az zaman vermeniz lazım ben bir ay içinde 3 kedi aldım eve onlarda öyleydi hala da arada çekiniyorlar.. Ayrıca dokununca ses çıkarıyorsa belki canı acıyordur,sorun olabilir veteriner e götürün derim.. Hayırlı günler dilerim...

Alparslan88

Fotoğraftaki kediyse zaten ufak miyavlaması tiz olacaktır aksine şefkat görmek istiyordur bana göre ... Koltuğa uzandığınızda yanınıza yatırın sevin gitgide alışacaktır

aze

Kucakta durmak istemiyor zaten cins olarak kucak sevmiyorlarmış lakin oyun oynarken sevebiliyorum