Kedime Arkadaş Almalı Mıyım Nolur Yardım Edin

ben işe gittiğimde kedim beni gayet güzel yolcu ediyor akşam eve yorgun argın döndüğümde bana o kadar çok miyavlayıp birşeyler anlatmaya çalışıyor ki resmen sen yokken çok sıkıldım demeye getiriyor.ikinci bir kedi sahiplensem daha mı mutlu olur ama bu sefer de birbirlerine zarar verirlerse ben yokken diye düşünüyorum yardım eder misiniz ?

2 CEVAP

patkam

Eğer yeni bir kedi sahiplenirseniniz evinizdeki kedi ona biraz tuhaf davranabilir...(tırmalama , kükreme , yeni gelen kediyi kovalama veya ondan kaçma...v.b) ama birbirlerine zamanla alışırlar siz yeni bir kedi sahiplenirseniz eğer kediler birbirlerine alışıncaya kadar yanlarında durun ve böylelikle birbirlerine alışırlar

Turkiye

Çok iyi dostlar hayvanlar