Alt Dudakta Şişlik

Tarcinn

Merhaba arkadaşlar, kedimin alt dudağı şişti. Az önce oyun oynuyorduk, ellerimi tutup ısırmaya çalışıyordu. Acaba yanlışlıkla tırnağımla çizmiş olabilir miyim? İnternete bakınca pek birşey bulamadım açıkçası. Veterinere götürmeli miyim ?

10 CEVAP

Badems

Herhangi bir sertlik var mı ?

Tarcinn

Normal sertlikte

Badems

İsterseniz bi telefonla arayın veterineri ondan sonra götürün. Sertlik, kanama, büyüme olduğunda götürmeniz gerekebilir.

Tarcinn

Tamam teşekkür ederim :)

Badems

Rica ederim :)

rnt

Alerji nedeniyle oluşmuş olabilir. Diş etlerinde bir kızarıklık ya da şişme durumu var mı? Ya da ağız kokusu, mama yerken çiğnemede bir güçlük bunları gözlemleyin. Eğer bunlardan biri varsa veterinere başvurun. Geçmiş olsun.

gizem13

bence hemen veterinere götürün

Tarcinn

Olayın üzerinden baya geçti ama :) veterinere götürmedik kendiliğinden şişliği düzeldi.

gizem13

geçmiş olsun o zaman :))

Tarcinn

Sağolun :))