Aşılı Olan Kedimi Öpmem Zararlımı?

patkam

aşılı olan kedimi öpmem zararlımı?

10 CEVAP

patkam

Teşekkür ederim aslında bende patilerini ısırıyorum:)

Badems

Asıl aşısızken yanaşmayın :) ben neredeyse patilerini bile ısırıyorum ^^

polo

yeni aşı yaptırmış kedimi mi demek istediniz aşıları tam olan evcil kedimi öpmem zararlımı diye sormak istediniz anlamadım ama ben oglumu opmeden duramıyorum yada bazen birden bire o gelip öpüyor beni dudaklarımdan bazen yanımdan geçerken bacagıma bir dil atıp gidiyor falan sırf bu sebepten hasta olacaksamda razıyım onun sevgisi eksilmesinde bana karşı......

rnt

Aşıdan kastınız dış parazitse evet 24 saat öpmeseniz daha iyi olur. Solunum da zorlanma ya da dudaklarda şişlik meydana gelebilir.

polo

öp gitsin o zaman hiç affetme ya insan öpmeden durabilir mi ya onları hele uykudan uyanınca o çipil çipil gözleri ile bakarken.....

Bizim vucudumuzdaki mikroplara onların minik vucutları direnc gösteremez nacizane fikrim öpmeseniz daha iyi

polo

öpün dediysem öyle şapur şupur yalaya yalaya öpün demedim ama ben küçük küçük öpücükler yalamadan :) :)

drugfordeath

bana doktorum temas halinde olmamamı söylemişti. hem nasıl yaklaştırıyor benim kedim epey sinirli oluyor.

patkam

Aşıları tam olan ev kedisi demek istedim

patkam

Gerçekten dayanamıyorum kedimin kurabiye kokulu ellerinide öpüyorum :)