Yavru Tahminen 3-3,5 Aylık Kedime Günde Kaç Öğün Ve Kaç Gram Mama Vermeliyim

Beysgul

Pro plan mama deniyorum, sizce iyi bir mama mı ve ne şekilde beslemeliyim kedimi

5 CEVAP

kubraykin

benim kedim de 4 aylık ben veterinerden aldığım kuru mamayı veriyorum ve vet'in tavsiyesine göre azar azar sık sık besliyorum

Badems

Ben de kısırlaşana kadar Pro Plan yavru kedi maması vermiştim.

drugfordeath

günde iki öğün 1 çay bardağı pro plan verin bence

Ben whiskas junior yaş mama ve kuru mama kullanıyorum gayet memnunum

Dieogopet

Pro plan mamada iyidir ama hills daha iyi gunde en az 2 öğün verebilirsiniz