Sırtındaki Kitle

tugbagursoyy

Oscar'ın sırt bölgesinin sol tarafında küçük bir kitle geldi elime ve beni çok korkuttu. Evime yakın olan veterinere götürmek istemiyorum küçük bir yer çok ilgilenmiyorlar sadece aşıları için götürüyorum yanlış teşhis ve ya tedavi uygulansın istemiyorum. Cumartesi birlikte Bursa'ya gidicez orada gittiğimiz büyük kliniğe götürücem güzel ilgileniyorlar, cumartesiye kadar beklememde bir sakınca var mı yoksa hemen götürmeli miyim? Yıllık aşıları tam, en son parazit aşısını 2 ay önce oldu, hareketliliğinde veya iştahında bir problem yok.

3 CEVAP

yaseminkurt

Az önce başka bir forumda dolaşırken gördüm aşının yanlış vurulmasından dolayı olabiliyormuş en kısa vakit veterinere götürün derim

rnt

Fibrosarkom olabilir. Kuduz ve lösemi aşıları genel olarak buna neden oluyor. Aşıların yapıldığı yerlerde bu tarz rahatsızlıklar söz konusu olabiliyor. En yakın zamanda veterinere götürün.

tugbagursoyy

dediğiniz gibi kuduz aşısının yanlış yere yapılmasından kaynaklıymış şu an indi şişliği teşekkürler :)