Önemli

Arkadaşlar kedimi aldığımda nezleydi. Veteriner azitro diye bir antiiyotik şurup verdi sabah akşam 7milm içir dedi başka bir veteriner ise 5günden fazla verme 2 aylık böbrekleri yıpranır dedi ne yapmalıyım kafam çok karışık

11 CEVAP

Maviiruhluu

Arkadasım sen hiç kedi beslemedin sanırım dinlemeye çalış deyip duruyorsun. Bayan en uygun veterineri nasil secebilir? Biri farkli biri farkli konuşmuş. Bana da aynisi oldu. Ic parazit ilaci kullanirken bir vet sadece sitrax yeter dedi ama obur vet kontil de vermemi soyledi ve ben ikinciyi dinledim herseyde duzgun gitti. Ikinci gittigini dinlemelisin bence..

polo

bana kalırsa veterinerlerin yanı sıra birazda iç güdülerinize güvenmeniz lazım çocuktan farkları yok onları mesela kendi çocugunu olsa onun için en iyisini hissederdiniz bence ayrıca en iyi veterineri bulmak içinde acil durum telefonu açın yani bir tatbikat gibi ben herkesin çok iyi dedigi veterinere gidiyordum guven duyarak ama lanet olsun ki tek dertleri paralarını alıp işlerine bakmakmış bunu acı olarak ögrendim oglum kendini yaraladı ve ne yazıkki tenezül edip gelmediler çok yakın olmasına ragmen hatta gelmeyi bırak hemen alın buraya getirin demek yerine bir saat sonra burda olursanı falan dediler çıldırdım ve hemen netten başka bi yer buldum iyikide bulmuşum 112 arayıp kendim için ambulans istemişim gibi hassas davrandılar ve yeni veterinerimi bu sayede buldum....

Beni dinlemeye çalış ama 2.ci veteriner doğru söylüyor ama beni dinleme en iyi veterineri seç onun dediklerini yap

Dinlememeye çalışşşşş en uygun veteerinere götür

Badems

Ya arkadasim yildirim misin yumak misin, her soruya sacma sapan cevaplar verip duruyosun. Turkce'den bi habersin, daha ne dedigin anlasilmiyo. İki veterineri de degerlendirecek olursak ortak biseyde bulusabiliriz bence. İlki belki de zaten bes gune kadar iyilesecegi icin belirtmemistir. Digeri de her ihtimale karsi uyarmistir. Ama iki aylik kedi icin sabah aksam ilac bana biraz fazla geldi. Sabit bir veteriner bulup daima ona goturun kedinizi. Ozellikle de tavsiye uzerine gidin.

Sizin bi tavsiyeniz var mı acaba

nanikeles

5 gun sabah aksam ver zaten tedavi olucaktir bi surecte. ilk veteriner muhtemelen sure belirtme geregi duymamistir. iyilescegi icin.

Kendisi 1 ay ver dedi bana artık mezuniyet belgesini kasaptanmı aldıysa. Tesekkürler

Malesef çoğu para peşinde çok haklısınız. Bana tavsiyeniz nedir

polo

internet üzerinden bu konu ile ilgili uzman tavsiyelerini oku onu sürekli gözlemle hatta baı forumlarda deneyimlerini anlatan insanlar ne yapmış onları oku yani kendin için düşünürsen hasta oldun diyelim doktor ilaç verdi aldın iyileştin daha fazla kimyasal yüklememek için ilacı kesersin degilmi oda daha bir bebek ne kadar ilaç o kadar zarar bana göre

Aynen katılıyorum. Veteriner olarak tavsiyeniz varmı