Merhaba . Benim Bir Aylık Kedim Var Ve O Dün Çok Yedi Karnı Şişti Bugun Daha İyi Ne Yapa Bilirim

Kedim dün çok yedi ve karnı şişti daha küçük olmasına ragmen çok yedi fazla ve gece karnı şişti yürüyemiyor haldeydi .. bugün sabah düne göre daha iyi ama yogurt verdim yemedi sabahtan bişey vermedin.. sizce ne yapa bilirim

5 CEVAP

kubraykin

Karnına masaj yapabilirsiniz bence de sindiremiyordur

Badems

Sindirim problemi cekiyor olabilir. Sut mu icirdiniz yoksa normal kuru mama mi yedi ?

drugfordeath

ne kadar mama yiyeceğine sen karar ver. suyuna bir kaşık zeytinyağı da işe yarayacaktır

Teşekkürler hepinize . Hiç birşey yapmadım kendi kendine iyileşti evet sindirim problemiydi teşekkürler

kadis

Bilginiz olsun 1 aylık bebekler tuvaletlerini henüz tam anlamıyla tek başlarına yapamıyorlar. Öğrenmeye başladıkları ay ancak yine de zorlanıyorlar bu yüzden mümkün olduğunca yemekten sonra arkadaşımızın dediği gibi yumuşak masajlar yap ki tuvaletini rahat yapabilsin. Tamamıyla dışkısını çıkaramadığı için hazımsızlık ve şişkinlik gerçekleşecektir.