Arkadaşlar Sokaktaki Yavru Kedileri Beslerken Bana Pire Bulaşmış Her Yerimi Isırıyor Yumurta Buldum

Haysevcagla

kediden pire geçti bana ve de yumurtlamış eve kedi sahiplenince de pire gelirse naparım yokmu bunun bir çaresi kediye insana ne yaparsak pire gelmez

7 CEVAP

Jalecik

Bence veterinerden yardım alın

Kediler içinde insanlar içinde eczanelerde ilaçlar şampuanlar satılıyor bakmanı tavsiye ederim

Haysevcagla

Aldım zaten şampuanı merhemi ama birdaha kedime ve bana gelmemesi için ne yapmalıyım aşısı olduğu halde yumurtalarını bırakıyor

Eczanelerde toz halinde satılan pire ilaçları var odanda parke duvar kenarlarına dökersen yaşayacaklarını sanmıyorum benimde önceki kedimin başına geldi bu şekilde kurtuldum

Haysevcagla

Deneyeceğim teşekkürler

Haysevcagla

Veteriner ne yapacak pire damlası verip gönderecek her yolu denedim pire kediden de benden de gitmiyor gidince geri geliyor

Benim dediğimi yapın siz pişman olmazsnz