Bakar Misiniz?

Köpeğim 1 yasina girecek golden terrier kırması köpeğini artik dışarı çıkarmaya korkuyorum sabah cikardiğimda yanimizdan biri geçiyordu ve birden ona saldırmaya başladi tutmasam kesin ıssırırdı yani köpeğine nasl oğretirim insanlara saldirmiyacağını bunun üstesinden nasıl gelinir ? Yardım

1 CEVAP

Alynacpn

köpeğinize hayır demeyi ve diğer insanların zararsız olduğunu öğretmeniz gerekir. belki de sizi kıskandığından yapıyordur