Lütfen Yardım Edin

Serem

Merhabalar

Benim 1 yaşlarında erkek Scottish Fold kedim var. Heryere işiyor eğer böyle bir sorunla sizde karşılaştıysanız lütfen cevap yazın. Bu arada bu huyu yokken dişi Ankara kedisi getirdik çiftleşsinler diye ama dişi kedi çiftleşmedi ve birkaç hafta sonra yada birkaç ay sonra böyle yapmaya başladı galiba biz tam olarak bilmiyoruz sanırım bizden gizli çişini ortalığa yapmış ama biz fark ettik evi çiş kokutmuş sonra anladık ki evin heryerinde çişini yapıyor lütfen yardım edin :(

32 CEVAP

Serem

Saolun bunları deniycem :) şuanda zaten bahçede bakıyoruz dediğiniz gibi ortalığa yaptığı için Bebek için tehlikeli ortalağa yapmasın diğe çalışıyorum birde yaz aylarında çok kıları dökülüyor Bebek için zararlı olur diğe bahçede bakıyoruz ondan önce evde bakıyorduk onunla falan uyuyorduk ama şimdi uyuyamıyorum sanırım Evede yapmış kerata :D eğer sizin dediklerinizde işe yaramasa başka ne yapmam gerekir dahaönceki kedilerimde böyle şeylerle karşılaşmamıştım.

Serem

Aşıları tam sadece bu ay kuduz aşısı var kıl için hap veriyorum. Ben sizin dediklerinizi deniycem İŞALLAH işe yarar size haber veririm ben :)