Kedimin Yüzünde Kanayan Cıvık Yaralar Ciktı Aaaciiiil Yardım Lütfeeen..

kaderkarer

Merhabalar 1 aylik kedimin yüzü kulakarı ve boyun cevresinde cıvik akıntılı yaralar çıktı veterinere goturdum egzama dedi 6 tane asi yapti ama iyice artti sonra arastirdim mantar olabilecegini dusündüm ve sirke ile tedavi etmeye basladim ne olabilr ne önerirsiniz lütfen yardım edin kasidikca kanıyor yüzü falan.. S.O.S

5 CEVAP

tubanur

İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'nde ilgi alakanın iyi olduğunu duymuştum. Yeterli bulmazsanız ve fazla bilgiden zarar gelmez diyorsanız İzmir Bostanlı Efes veteriner kliniğini arayabilirsiniz. İzmir Aliağa Onur Veteriner de iyidir.
Kedinizin durumu ciddi görünüyor. Umarım en kısa sürede iyileşir yavrucak.
Sevgiler

kaderkarer

evet gerekli ilaçları sürdüm biraz kuruttu yarayı fakat kedi kaşıdıkça kanıyor başa dönüyor buna asıl bir çare bulabilirim?

NOT:yukarıdaki bilgilendirmeler için teşekkür ederim.

batuhantopcu

Baya ciddi bir durum gibi gözüküyor. Bir başka veterinerin bilgisine başvurmanızda fayda var. bugüne kadarki uygulanan tedaviyi anlatmanız iyi olacaktır.

kaderkarer

Evet yaralar bir anda cikiyor ve kasintisi var yarin baska bir veterinere giturecegom ama veterinerler isi ticarete dokmus durumda her defasinda ayni taniyi koyup ayni ilaci yapup gonderiyo ve bir sonraki gun kedibdaha beter oluyor yaralar daha hizli yayılmaya basladi artik cok üzülüyorum lütfen bir bilgusi olan yardim edebilir mi ya da bildiginiz gercekten iyi bir veteriner varsa oneri alabilirim

Badems

İstanbulda neredesiniz, Anadolu yakasındaysanız iki veteriner önerebilirim.