Kedime Onu Çok Sevdiğimi Nasıl Gösteririm ?

sirindostum

Kedi psikolojisi hakkında çok şey biliyorum fakat uyguladığım uygulamalar işe yaramıyor . Kedime onu çooooooook sevdiğimi onu mıncıklamadan nasıl gösterebilirim ?

5 CEVAP

polo

ona sürekli yüksek sesle konuşmazsanız onu incitmezseniz aç bırakmazsanız onu sevdiginizi anlaması için başka bişeye ihtiyacı yok ki dibinizden ayrılmaması zaten sevginizi hissetigini gösterir ama ben bize çok baglanmalarına da biraz karşıyım biz bi yerlere gittigimizde evde yokken bu baglılık onları daha çok üzüyor

denizvepamuk

onun yaptığı herşeye sesinizi yükseltmeden yapa bilirsiniz...

denizvepamuk

onu okşaya bilirsiniz

denizvepamuk

onunla oyun oynaya bilirsiniz

Doglover1

Onu sevdiğini ona tatlı sözle onunla vakit geçirerek ve oynayarak sağlayabilirsin