Bir Yere Giderken Kedimi

senakose

Mrb arkadaslar biz ailemle bir yere gittigimizde kedimi ne yapmaliyim kedimi evde birakabilirim ama tuvalaetini yaptiktan sonra patilerini kim siilecek diye endiseleniyorum yardim☺

9 CEVAP

tubanur

1 günden fazla sürecek bir tatilden falan bahsediyorsanız kedinizi yanınızda götürün.
Balkon tehlikeli olabilir diye düşünüyorum.
Kilim olayıyla bir ilgilenin bence.

Badems

Veterinere birakmayin. Butun gun kafeste tutuyorlar hayvanlari. Bence kendi bildigi yerde, evinde kalsin. Gun asiri biri mamasini ve suyunu tazelemeye gelsin. 1-2 saat ilgilenirse eger biri hergun zaten hicbir problem kalmaz merak etmeyin. Eger yoksa pansiyonlar var en kotu ihtimalle oralar olabilir. Buyuk odalar veriyorlar kafese tikmiyorlar. Bence bundan sonra da evcil hayvan kabul eden yerlere gitmeye calisin.

Maviiruhluu

Benimkide bazen bulastirabiliyor bizde bir haftadir eve gec geliyoruz ben odasina buyuk bir kilim serdim kendi ciktiktan sonra patilerini surtup yaliyor sende yapabilirsin ama patilerini surtmesi icin alistir

Elif7542

Eger gunasiri gidiyosaniz kedinizide yaninizda goturebilirsiniz kisa surelik icinse benim kedimin tuvaleti balkonda balkona acilan bi odayi kapatiyorum butun gerekli esyalarini yemegini suyunu ve oyuncaklarini odaya yerlestiriyorum tuvaletini yapsa bile en fazla odasinda dolasabiliyo gelincede patilerini silip kapilari aciyorum sizede uygunsa boyle deneyebilirsiniz hic sorun cikmiyo:)

Badems

Ailenizle nereye giderken ? Sabah gidip aksam donmekten mi bahsediyorsunuz yoksa tatilden falan mi ?

polo

ben oglum şuan beş aylık iki aylıktan beri yanımda ilk zamanlar bi kaç defa kaza oldu ama bu patisine tuvalet bulaştırma olayına şaşırdım normal insanlardan daha dikkatli gibi hiç sorun yaşamadım bu konuda evim üçartıbir kocaman her yer ona açık ama ben bile dışarı çıkarken acaba sıkılırmı evde bir sorun olurmu diye aklım çıkıyor bende gidicem temmuz 21de bir hafta bir aydır bu konuyu düşünüyorum ne yapıcam onu diye otel asla kabul etmiyor bi arkadaşım ve bina görevlimiz bir dönüşümlü ilgileniriz diyorlar ama sonuçta benim gibi olmaz polo sabah uyanır oglene kadar oynar sonra uyur akşam 8e kadar uyanmaz gündüz sorun yok ama gece bir oyuncu bir yaramaz yerinde durmaz geceleri birilerinin ilgilenmesi lazım veteriner bana bırakın gunduz iş yerinde akşam giderkende eve götürürüm yanımda kalsın dedi ama kendi evinde başka yere adapte olamaz evinin duzenini arar diye pek sıcak bakmadım sizce ne yapmalıyım banada yardım lütfen.....

denizimm

kedinizi goturme imkanınız varsa tasıma cantası alın onun içinde goturn sonrsa cantanın ustunu cıkarıp tuvalet kabı yapın ben yenı seyehattan dondum ve oyle yaptım

kedinize tuvalet kabı yapın ne bilim yuvasına kum toprak dökün

Kumundan çıktıktan sonra kedinin patilerini silmenize gerek yok. O zaten patisinin arasında kum kalmışsa kendisi patisini yere sürerek çıkartabilir ve kum dediğiniz yürürken de dökülebilen şeylerdir. Temizlemek için de yalanabilir. Yazdığınız yazı espri gibi geldi. Konaklama hizmeti hakkında yardım etmem için mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.