Köpeğin Evde Yanlız Kalmaya Korkuyor

Doglover1

Benin maltese yavrum var ben okula saat 8 de gidip 3 gibi önüyorum köpegim o saatler arasında yanlız kalıcak eşyalara zarar verir diye korkuyorum ne yapmalıyim

2 CEVAP

tubanur

Yahu eşyalar o candan kıymetli mi yapmayın ne olur... Ona zarar verecek keskin, devrilmeye müsait şeyleri ortadan kaldırın. Bir yavru en fazla çerçeveyi vazoyu devirir. Mutfak kapısını kapalı tutun.

Badems

E gecen gun de sabah 7de cikip aksam 5.30da donuyodunuz, simdi 8 ile 3 arasina mi dondu ? Eve biblo aldiginizi zamnediyorsunuz heralde. Kipirdamamasini da ister misiniz o sure zarfinda ? Yavru kopegi gun boyu tek basina birakacak zihniyetlere hayvan sahiplendirilmemesi gerekiyo bence. Aileniz de mi yok anlamadim ? Ogrenci halinizle bi kopek mi sahiplendiniz b