Adana'da İyi Veterinerler ?

iirvaa

Istanbul'dan Adanaya taşındık ceyhan ilçesinde oturuyorum bildiginiz guvenebilecegim veteriner tavsiyeleriniz nelerdir?

6 CEVAP

uzumthecat

Ceyhanı bilmem ama eger seyhan barajyoluna birgun uğrarsaniz ayna veteriner klinigine girmenizi oneririm hem sirf bu isi para icin yapanlardan degil hem sokak hayvanlatina muayne ucreti almiyor hemde cok iyi bir veteriner hekim yolunuz duserse ugrayin derim

iirvaa

Ceyhanda ki hiç bir veterinere gitmeyi düşünüyorum kedim için yaptırdığım karma aşının üstünde son kullanma tarihi üretim tarihi ve seri numarası yazmiyordu. Böyle bir aşının yapılması kesinlikle yasal değilken bunu yaparak bir canin hayatını hiçe saydılar. Gerekli yerlere bildireceğim.

mhtpyldz

Gec olmus olabikir ama artemis vet ama adana merkezde :)

iirvaa

Sizde gidiyormusunuz artemis veteriner klinigine

mhtpyldz

Evet gidiyorum :) biz butun asilari tedavileri orda yapiyoruz ve gayet memnunum bende bir arkadasimin onerisiyle gitmistim :)

Deva Veteriner Kliniğini tek geçerim. Turgut Özal Bulvarında.