Kedime İlk Tarak Alicam

denizimm

ilk defa tarak alicam plastik uclu mu olsun yoksa digeri ki daha iyi olur

10 CEVAP

patkam

furminator kedi tarağı alabilirsiniz daha yararlı

Badems

Bence de furminator almalısınız. Yukarıdakiler sadece tarama işlevi için kullanılabilir, ölü tüyleri almazlar.

Eğer ikisinden birini alacaksanız, ikincisi. Fakat arkadaşların da dediği gibi ara makas atabilecek ve ölü tüyleri daha iyi alabilecek bir tarak almalısınız sırf kediler için üretilmiş. Furminatör ve türevleri iyidir.

Hevra

Aynen bu iki tarak tan birini alacaksınız 2.si ama arkadaşlarında dedi gibi furminator kedi tarağını al ben bu siteden temin ettim ve çok iyi kedimde ölü tüy bırakmadı bence furminator kedi tarağı alın

polo

bak bu sitedeki kampayalar bölümüne gir ilk sırada bir ürün var furminatör hemde çok ucuz ve kullanışlı onu al mutlaka tüylerde kısaltma falan yapmıyor bastırmadan güzelce tararsan aralardan bütün ölü tüyleri alıyor hatta bunlar nasıl bu kadar çok diye şok geçiriyorsun bunu haftada bir düzenli kullan diger telli olan taragıda günlük olarak kullan çok memnun kalacaksın....

uçlu tarak canını acıtabilir bence diğerini al

polo

furminatör günlük olarak kullanılması zor haftada bir için evde bulunmalı ben geçen gun burdan kampanyadaki ürünü spariş verdim süper bi ürün bide gunluk tarama için plastik uçlu degil ama digeri tel tel olan kullanıyorum rahatsız olunca çekip gidiyor zaten ama genel olarak iyice yayılıp taratıyor kendisini ve bayada tüy alıyorum günlük olarak

denizimm

benim kedim cinsi tekir ama afifi uzun tuylu furmintor mu neyso de kısaltı dye duymutum bende uzun kalsın istiyorum

denizimm

tamam sagol

denizimm

ya b furminator resmen tıraş ediyo ya
ben onun yerine 2. olan tarağı alıyım gunluk tararım