Kedim Kusmuyor

batuhantopcu

Hemen hemen 8 aylık olan kızım daha bir defa bile kusmadı. Kedi çimi aldım yüzüne dahi bakmadı. Bir terslik olabilir mi bu durumda?

3 CEVAP

bkadakal

Benim kedim de hiç kusmuyor. Bu durum sanılanın aksine, kedinizin hassas olmadığını yani çok sağlıklı olduğunu gösteriyor. Benim oğlum 2 yaşında ve sanırım 2 ya da 3 kes kustu bugüne kadar, o da yazın sıcakta ödül mamasını biraz fazla verdiğim için çıkarttı. Kesinlikle tüy topağı vs. kusmaz. Bence siz de bu duruma hem kediniz adına hem de kendi adınıza sevinmelisiniz :)

Badems

Bence olamaz, benim kedim de sanırım 1 yaşına kadar kusmamıştı :) Sonradan başlıyor, o zaman da keşke hiç kusmasa diyeceksiniz.

polo

ben bir aydır gimpet malt kullanıyorum haftada 2 defa midesi çok rahat kusmasını bende istemem kıyamam bu malt bence harika bişey hem tuvaletide daha düzenli ve rutinde