Kedim Cama Bakıp Duruyo Sonra Camı Tırmalamalıyo

denizvepamuk

Kedim cama bakıp duruyo sonra camı tırmalamaya başlıyo dışarıya çıkmak istediğini zanetim dışarı çıkardım ama çok tuhaf davrandı hiç böyle yapmazdı acaba neden böyle yapıyor...

5 CEVAP

tubanur

İlgisini çeken bir şey görüyordur.

patkam

Bizim kedimizde öyle yapıyor ben kuşları avlamak istediği için olduğunu düşünüyorum :)

ecemac

Belki camda kendi yansimasini gordugu icindir bide aynaya gosterin

Arkadaşlara katılıyorum

SiYaH

Bizimkiside camdan bakmayı çok seviyor hatta pencerenin açma kolunu ısırıyor. Kuş gibi birşeyler görmüş ise normaldir böyle davranması.