Kedi Sevmeyen Birine Kedi Sevdirmek

yaseminkurt

Babam kedilerden nefret ediyor.Kedi falan gördüğümüzde sinirleniyo ben açıklama yapmaya korkuyorum çünkü beni dinlemiyor ya anlamıyorum ki nasıl sevemez o kadar minnoş bir şeyi yardım edün lütfen nasıl sevdirebilirim ona

4 CEVAP

polo

belki sevmediginden degil huylanıyordur belki çocuklugunda kötü bir anısı olmuştur ben bir kuşa kediye dokunursam ölecekmişim gibi hissediyordum çok fenaydı ama sevmedigim için degil şimdi oglumla aynı yatakta yatıyoruz

yaseminkurt

Yok öyle bir sorunu yok biliyorum sadece sevmiyo

miss_fby

Her canlının yavrusu sevilir. Bence şöyle minnak uzun tüylü tatlı bi yavru kediye kimse hayır dememeli :)

yaseminkurt

Hiçbir türlü sevmiyo valla bende şaşırıyorum