Çok Küçük Kalmış Yavru Kopek

ilknrdaisy

Merhaba arkadaşlar 2 ay once kangal kopegim dogum yapti, yavrularin hepsi saglikli cok sukur.. Ancak 1 tanesi digerlerine gore cok cok cooook kucuk kaldi.. Yani bu baya goze batiyor.. Gelismemis gibi. Surekli besliyorum bir seyler yapiyorum ama bu durum beni cok uzuyor onun o cirpi bacaklarini minik burnunu gordukce aglayasim geliyor. Kardesleri ise aralarinda ki farkin farkindalar oyunlarina kabul etmiyorlar onu. Bu durumu yasayan daha once oldu mu ? Beslenme konusunda ona yardimci olcak neler verebilirim?

4 CEVAP

Dila2003

Benim kedime aynısı oldu yavrusu çok küçüktü 1 hafta oldu bütün yavrular olgunlaştı şişmanladı ama o çok zayıftı ve 1 hafta 3 gün sonra onu kaybettim yapacak birşey yok

ilknrdaisy

Bizimkiler 2 aylik, bitane daha kucucuk vardi o dogduktan 1 hafta sonra öldü ama bu yavrucugum kiyamam yasiyor ve ben onu buyutmek istiyorum

ilanekle

Veterinere götürdünüzmü

nigar8

bizde yaşamıştık aynı durumu , beslenmesine dikkat edip takip edince 1-2 haftada düzeldi. Umarım seninki de aynı olur