Tüy Tarağı

aze

Bugün scot kedim için aldığım taraktan pek memnun kalmadım daha önce kullanan oldumu bu tarağı

3 CEVAP

Dila2003

ben kullanmadım ama sana önerim bunların seti va onlar daha iyi fazla pahalı değil 25 tl falan internetten araştır

bkmzcimrv

Tekir kedimizde tarağımız olmadığı için idareten bu tarz bir tarak kullanıyorduk. Scot kedisi olan arkadaşım çift taraflı tarak kullandığını söyledi. Tavsiyesi üzerine çift taraflı tarağa geçtik. Kabaca ve ayrıntılı bi şekilde tarama şansımız oluyor, bence çok daha kullanışlı.

aze

Parasından değil bulunduğumuz yerdeki petshopta bu vardı sanki çok iyi taramadı ilk önce ters yöne taramam gerekiyormuş öyle deneyince daha iyi oldu ama kedim pek izin vermedi taramama rahat durmadı