Tuy Tarama

denizimm

tekir cinsi kediye tarak gerekli mi

2 CEVAP

miss_fby

Tüylerini etrafa çok dağılmadan toplayabilmeniz adına haftada en az bir kez taramanız iyi olur. Bu işi gayet basit bir tarak ile halledebilirsiniz :)

bkmzcimrv

Bizim kesimiz tekir ve çift taraflı kedi tarağı kullanıyoruz. Memnunuz. Bi tarafıyla kabaca tarıyoruz diğer tarafıyla da iyice taramış oluyoruz. Yaklaşık 10-15tl falan. Tarayınca hem tüyleri daha yumuşak oluyor hemde etrafa dökülecek tüyler tarakta toplanıyor.