Tarak Çeşidi

aze

Sizce hangisi daha iyi

11 CEVAP

tubanur

furminator taraklar en iyisi oluyor bence. Dökülen tüyleri de alır kedinizin üstünden.

izzy

Bizde furminatör tarak kullanıyoruz gayet memnunuz

aze

Tamam teşekkür ederim

aze

Bulunduğum yerde bunlardan bulabildim baya tüy alıyor ama hangisi daha iyi olur bilemedim

tubanur

İnternetten sipariş verebilirsiniz

tubanur

Bunlarla idare etmek istiyorsanız hangisi daha çok tüy topluyorsa onu kullanın

aze

Canını acıtmasın da ince telli olan daha çok topluyor

aze

Furminatörü sormuyorum farkındaysanız bu ikisi arasında bir soru bu

patkam

Furminatörler iyi ama ikisinden birini alıcaksanız eğer sağdaki

aze

İkisini aldım zaten geniş ince telli olan sanırım dediğiniz benim sağıma göre

patkam

Benım söylediğim uzun ve ince olan tarak